تغییر

پیش از عید، امسال را برای خودم سال تغییر خواندم، واقعا تصمیم داشتم یک تغییر اساسی در زندگیم ایجاد کنم، زیرا یک جای کار می لنگید و همه چیز سر جای خودش نبود.

 

امروز واقعا خوشحالم که توانستم از پس این تغییر برآیم و خدا را شکر میکنم که توان آن را به من داد. تصمیمات جدیدی گرفتم و اتفاقات جدیدی نیز روی داد که زندگیم را به سمت دیگری سوق داد و تو گویی که وارد مرحله بعد شدم.

 

حالا امروز میدانم همانطور که مراحل قبلی زندگی را با موفقیت گذراندم از پس این مرحله هم برآمده ام و کاری خواهم کرد که زندگی بر وفق مرادم پیش رود و جاهای خالی شده را با کلمات جدید پر میکنم.

 

 

/ 5 نظر / 10 بازدید
سمانه

زندگیت همیشه بر وفق مراد باشد سمیرای عزیز من بسیار از تو آموخته ام،از همین فاصله که هرگز تو را ندیده ام از تو مردانگی آموخته ام و جسارت و ایستادن شاید ،من هم توان ایستادن بیابم... بیش از گذشته ،برایت بهترین ها را خواستارم

انجمن تفریحی

سلام دوست عزیز ، وبلاگ بسیار خوبی داری ، مطالب وبلاگت عالیه ، من یه انجمن دارم نیاز به چند مدیر برای بخش های مختلف اگه امکان داره بیا به انجمنم و عضو شو و توی هرکدوم از بخش ها که دلت میخوات فعالیت کن ، ممنون میشم با من همکاری کنی ، اینم لینک عضویت : www.2forums.ir/register.php ، اینم لینک آموزش : http://2forums.ir/articles.php ، راستی عضو شدی به Admin پیام خصوصی بده برای مدیر شدن ، ممنون

صنم

خانم رهبر عزيز دلم كه خيلي ميگيره، ياد وبلاگ شما ميافتم. خوشحالم وقتي آدمايي رو ميبينم كه زدن تو گوش زندگي و بهش گفتن من جلوتر ميرم و تو پشت سرم بيا. چقدر اميد و حس زندگي داره نگاه و حرفهاي شما ممنون، داشتم خفه ميشدم.

بــــــردگی کلمـــات

فردا سطری ست نانوشته می توان با قلم سیاه سفید نوشت می توان هیچ ننوشت و پوچی سرشت وبلاگ آپدیت شد وقت داشتید تشریف بیارید.

افزایش رنک الکسا

سلام واقعا سایت خوبی داری.ولی به نظر خودت بازدیدش کم نیست؟ من یه راه بهت پیشنهاد میدم.اول این کد رو که بهت میدم از لینک زیر دانلود کن. yon.ir/hcZS بعد از اینکه دانلود کردی.کد رو داخل قالب سایتت کپی کن. و بهم یه ایمیل بزن. hamidreza881@yahoo.com تا داخل سیستم افزایش بازدید عضوت کنم تو کمتر از 12 ساعت بازدیدت رو 3 برابر می کنم. یه بار امتحانش کن ضرر نمی کنی.